Raktáros állás a Hunyadi János úton

Szerző:
jkatalin
2018.08.08. sze., 11.39

Oszd meg másokkal!

Desktop
Aqualing Raktár
Raktár

Feladataid lesznek:

Termékpaletta megismerése

3100 m2 beltéri, 400 m2 külső központi raktárban történő árumozgatás, rakodás

Raktári adminisztráció a bejövő és kimenő áruk vonatkozásában, (pl.: szállítólevél kezelése, stb.)

Bejövő áruk átvétele, árubeérkeztetés és betárolása a raktárvezető irányítása szerint

Megrendelésenkénti árukigyűjtés

Vevőknek történő tételes áru átadás, esetleges kiszállítás

Raktári rend betartása

Elvárásaink:

Rendelkezz felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel.

Tudj vezetni autót (B. kat), targoncát, legyen róla érvényes papírod is.

Legyél terhelhető, egészséges fizikummal.

Tudj önállóan, és együttműködően is dolgozni.

Rendelkezz raktári tapasztalattal.

Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

ha rendelkezel C kategóriával, ADR-rel

ha dolgoztál már vállalatirányítási rendszerben

Amit biztosítunk:

véglegesítést követően 6 hónap után 1/2 havi, 12 hónap után 1 havi hűség bónusz

fiatalos, eredményorientált csapat tagjaként, családias légkört

főállású munkaviszonyt, biztos fizetést

egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil hátteret

munkaruhát, munkavédelmi bakancsot.

egy műszakos munkarend munkaidőkerettel

vidékieknek egyéni elbírálás alapján munkásszállás

titkarsag@aqualing.hu mail címen!

+36 (1) 2065600
Mobil
Mit szólsz hozzá?
A tartalom a hirdetés után folytatódik
Desktop, Mobil